اخـبـار ويـژه


اولین دوره مسابقات رباتیک نادکاپ شمال فارس

 

اولین دوره مسابقات رباتیک نادکاپ شمال فارس با یاری خداوند متعال و با حضور بیش از 50 تیم و در قالب 9 رشته ، روز جمعه مورخ 19/8/91 در شهرستان آباده برگزار گردید . این مسابقات از شور و هیجان بالایی برخوردار بود و از ساعت 8:30 صبح تا 8 شب ادامه پیدا کرد و افراد زیر موفق به کسب مقام شدند :

 

ردیف

رشته

مقام اول

مقام دوم

مقام سوم

1

تعقیب خط پیشرفته

محمد هادی نجفی (عضو انجمن رباتیک دنیای اندیشه روز)

فاطمه غابشی (آموزشکده فنی اقلید)

ویدا زاده ایمانیان (آموزشکده فنی اقلید)

2

جنگجوی دبیرستان

محمد حسین اکبری

محمد هادی نجفی

محمدرضا خادمی

3

حل ماز دبیرستان

محمد حسین نعمت الهی  محمد حسنی

محمد هادی نجفی

مهران رجایی

4

جنگجوی راهنمایی

سهند نادری

سید امیر عظیمی

امیرحسین عسکریان

5

فوتبالیست راهنمایی

یاسین عسکریان

مهدی کریمی

محمدمهدی صمیمی

6

رالی راهنمایی

مهران رجایی

امیرحسین عسکریان

مهدی کریمی

7

جنگجوی ابتدایی

سپهر یوسفی

علی دانشور

سید محمد عظیمی

8

فوتبالیست ابتدایی

حسین جان نثار

علی شهریاری

سید محمد عظیمی

9

رالی ابتدایی

علیرضا اسدی

علیرضا احمدی

مجتبی آستانه

 

خروجی این مسابقات که رتبه های برتر آن ، جهت چهاردهمین دوره مسابقات کشوری نادکاپ که 17 و 18 اسفندماه در تهران توسط شرکت بزرگ نادکو و پشتیبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد ، اعزام می شوند . جوایز این دوره از مسابقات از 25 هزارتومان تا 200 هزار تومان و بن تخفیف خرید یک ساله محصولات نادكو ( 15 الی 25% ) از انجمن رباتیک نوین نمایندگی انحصاری نادکو در استان فارس و لوح تقدیر با امضای مسئولین محترم شهرستان آباده بود .

 

مهمانان عزیز این دوره از مسابقات اعم از شرکت کنندگان و مسئولین ، از آباده و شهرستانهای اقلید و صفاشهر بودند که کمال تشکر را از آنها داریم . از مسئولین محترمی که زحمت کشیدند و در این مسابقات حضور داشتند می توان از آقای دانشور (ریاست محترم آموزش و پرورش آباده) ، آقای توکلی (معاونت محترم آموزش و پرورش آباده) ، آقای عسکریان (سرپرست محترم آموزشکده فنی آباده ) ، آقای امیر کریمی (عضو محترم هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامي واحد آباده) ، آقای کریمی (مدیرگروه کامپیوتر آموزشکده فنی اقلید) ، آقای سروش کریمی (عضو محترم هیأت علمی دانشگاه آزاد صفاشهر) ، آقای محمد حیدری (ریاست محترم امور اداری و مالی اداره گاز شهرستان آباده)، آقای محسن موسوی ( نماینده دفتر امام جمعه شهرستان آباده)  و ... نام برد که صمیمانه کمال تشکر از ایشان را داریم . همچنین مهمان ویژه ما جناب آقای ایمان کریمی نمایندگی نادکو در استان فارس بودند که در تمامی مراحل مسابقات از وجود ایشان بهره مند شدیم .

 

ضمنا از کلیه حامیان محترم ( نشریه آپاتیه ، شورای اسلامی شهر آباده ، شورای اسلامی شهرستان ، شهرداری آباده ، شرکت گاز ناحیه آباده ) تشکر می کنیم که برگزاری این مسابقات مدیون حمایت و پشتیبانی این عزیزان می باشد

 

 


 

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com