دپـارتمان هاي آموزشي نـادكو فـارس


كيت ربات الكترو

الکترو یک مغز روبوتیک با قابلیت های بسیار پیشرفته است. این بورد الکترونیکی با کمک یک نرم افزار قوی روبوتیک تبدیل به یک پردازنده بسیار قدرتمند گردیده است که میتواند در یک لحظه هم زمان 10 سنسور مختلف را خوانده و تا 12 خروجی مختلف را نیزكيت ربات الكتروفرماندهی کند. این بورد هوشمند الکترونیکی همچنین قابلیت نشان دادن اعداد و ارقام و حروف را به صورت جداگانه دارا میباشد و در ضمن امکان تغییر کاربری خروجی های آن به ورودی و یا برعکس نیز موجود میباشد.

بزرگترین تفاوت این مغز روبوتیک با نمونه های مشابه دیگر آن زبان برنامه نویسی شیوا و روان و کاربردی آن است که در عین سادگی میتواند تمامی احتیاجات روباتهای پیشرفته را فراهم آورد.

در کنار این ها کتاب الکترو کمک بسیار موثری است برای آن دسته از علاقه مندانی که میخواند روبوتیک حرفه ای را با الکترو آغاز کنند.

تمامی بورد ها و اجزا مکانیکی روباتها میتوانند با الکترو کنترل شوند، تنها باید ورودی و خروجی آنها را به سادگی به این بورد هوشمند متصل نمود و برای آنها برنامه های مخصوص نوشت.

این کیت دارای دو برنامه آموزشی است. یکی برای آن دسته از علاقه مندان که بدون نیاز به مربی و به تنهایی و در خانه و مدرسه و دانشگاه قصد کامل کردن روبات را دارند و دیگری برنامه ای برای مدارس. در برنامه دوم سعی شده است دانش‌آموز در قالب یک کار گروهی در محیط مدرسه به ساختن روباتهای خود بپردازد. این برنامه شامل زمانبندی مشخص، طرح درس برای هر جلسه، نکات آموزشی و... می‌باشد که با استفاده از آن مربی بدون نیاز به آموزشهای خاص می‌تواند ساخت روبات را به دانش‌آموزان آموزش دهد.

الکترو دارای یک مسابقه سالانه کشوری خلاقیت روبوتیک و تعقیب خط پیشرفته در تهران و مسابقات محلی گوناگون در سطح کشور است و تمامی دانش‌آموزان میتوانند میزان تسلط خود به مباحث روبوتیک را در این مسابقات محک بزنند..

كيت ربات الكترو نادكو

مشخصات بورد الکترونیکی هوشمند الکترو:

6 سنسور تعقیب خط و تشخیص فاصله به قابلیت جابجایی بالا ( الکترو2)

منطبق با مدار الکترونیکی گرداننده موتور ها از تمامی کیتهای دیگر

مغز روبوتیک قابل برنامه ریزی بسیار پیشرفته

10 ورودی مختلف

8 خروجی آزاد

4 خروجی منطبق با گرداننده های موتور

Segment7، LED، Buzzer و ...

زبان برنامه نویسی روبوتیک با قابلیت های پیچیده

امکان طراحی سنسور ها و بورد های دیگر دیگر توسط خود استفاده کنندگان

طرح درس آموزشی برای خانه و یا مدرسه

کتاب الکترو ( راهنمای ساخت و هدایت روباتهای مختلف با الکترو)

گارانتی

امکان شرکت در مسابقات روبوتیک

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com