دپـارتمان هاي آموزشي نـادكو فـارس


نادکو، نهاد ترویجی در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری

 

شرکت نادکو، نهاد ترویجی در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری

امروزه نانوتكنولوژي نزد دولت ها بسيار مورد توجه قرار گرفته است. زيرا نقشي كه اين تكنولوژي در آينده سياسي و اقتصادي دنيا خواهد داشت بر تمامي سياستمداران و صاحبان سرمايه روشن است و این وظیفه سنگینی بر دوش ما آموزگاران ایرانی است که نسلی خلاق و آماده را تحویل جامعه فردای ایران سربلند بدهیم، ایرانی که در آینده آبادتر، آزادتر و سربلندتر از امروز ما است.

المپياد چهارم علوم و فناوری نانو، با هدف ترويج این فناوری و کشف دانش آموزان مستعد برای به کارگيری در طرحهای پژوهشی برگزار می گردد. اين المپياد شامل دو مرحله است: در مرحله اول، دانش آموزان در يک امتحان کتبی بر مبنای منابعی که توسط باشگاه نانو معرفی میشود، شرکت میکنند. برگزيدگان اين مرحله در قدم بعد يک دوره عملی را در يک مرکز معتبر علمی کشور میگذرانند. در پايان آموخته های علمی آنها برای انتخاب نفرات برتر با برگزاری یک آزمون مورد سنجش قرار میگیرد.

شرکت نادکو به عنوان نهاد ترویجی در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری، اقدام به ثبت نام المپیاد چهارم و برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی نانو و تامین منابع آزمون نموده است.

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com