دپـارتمان هاي آموزشي نـادكو فـارس


كيت شيمي دانشمند

با توجه به محتویات این مجموعه، دانش آموزان با علم شیمی آشنا شده و انجام آزمایش های سرگرم کننده و جذاب باعث افزایش خلاقیت ذهنی و علاقمندی دانش پژوهان به شیمی می شود. وجه تمایز فعالیت های این مجموعه نسبت به سایركيت شيمي دانشمند نادكو مجموعه ها بازگویی مفاهیم خشک و بی روح علمی به صورت عملی، انجام تجارب علمی، بالا بردن قدرت خلاقیت در دانش پژوهان و پیاده سازی ایده های ذهنی. بررسی اثر گرما بر مایعات، رشد باکتری ها بر گیاهان، ساخت کریستال های زیبا و درخشان، شناسایی اسید و باز خانگی، ساخت قطب نما و دماسنج، ساخت فسیل ازجمله فعالیت های پژوهشی دانش آموزان به وسیله این بسته آموزشی می باشد. دوره های مرتبط با این بسته تدوین شده و در مدارس سطح کشور در حال اجرا می باشد.

كيت شيمي جادوگر

جادوگران شیمی قادر به انجام مجموعه ای از آزمایش های شیمی می باشند که به ظاهر نمایش های جادویی و اسرار آمیزی هستند. دانش پژوهان می توانند با انجام آزمایش های با ظاهری جذاب، توانایی های خودشان را بالا برده و پدیدكيت شيمي جادوگر نادكو های شیمی را با استفاده از این جادوها درک کنند. آشنایی با دنیای لذت بخش شیمی،ایجاد آزمایشگاه سیار شخصی ، آموزش به همراه رشد مهارتهای از قبیل مشاهده، آزمون و خطا ،پیاده سازی ایده های ذهنی ، افزایش خلاقیت و نوآوری ، آموزش حین بازی از جمله اهداف این بسته آموزشی می باشد. دانش پژوهان با استفاده از این بسته می توانند آب را به شیر تبدیل کنند، طلای مذاب، درخت برفی، آتشفشان و ده های جادوی دیگر بدون نیاز به آزمایشگاه حرفه ای انجام دهند.

دپارتمان شيمي

 برگزاری دوره های آموزشی و آزمایشگاهی شیمی

شرکت نادکو به منظور ارتقای آشنایی دانش آموزان با علوم و فناوری نانو و فراشیمی، زمینه سازی تحقیق و پژوهش دانش آموزی در این حوزه اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی نموده است. هیئت علمی نادکو با لحاظ کردن سیر آموخته های دانش آموزان در نظام آموزشی کشور اقدام به تدوین و تامین منابع مطالعاتی و محتوای آموزشی فارسی برای دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی اعم از دبستان، دوره اول و دوم متوسطه نموده اند.

در کنار موارد آموزشی تئوری و عملی به منظور درک عمیقتر موضوع مورد طرح، علاوه بر فیلم وسایل کمک آموزشی دیگر از جمله جورچین فلورین ها، بازیهای فکری بر پایه اطلاعات نانو و یک سری از محصولات نانو از جمله پارچه های ضد آب و جوراب های ضد بوی نانو و ساخت مواد شیمیایی شگفت انگیز در اختیار بچه ها قرار داده می شود. در پایان دوره نمایشگاهی از محصولات دوره با حضور والدین برگزار می شود.

در حال حاضر در شیمی در پایه دبستان دو کیت ( مخترع  يك و دو ) و در دوره اول متوسطه دو کیت ( جادوگر يك و دو) ، دوره دوم متوسطه دو کیت ( دانشمند يك و دو ) و همچنین دو کیت با موضوع مربوط با دوره آزمایشات کتاب ها در مقطع دوره اول و دوم متوسطه طراحی گردیده است.

كيت شيمي مخترع

كيت شيمي جادوگر

كيت شيمي دانشمند

كيت شيمي مخترع

مجموعه کیت مخترع شامل آزمایش های اموزنده منطبق با کتب درسی است که دانش پژوهان عزیز م یتوانند در کنار مطالب کتاب درسی خود، به انجام آزمایش های عملی در آزمایشگاه شخصی خود بپردازند و فراگیری تجربیات علمی وكيت شيمي مخترع نادكو عملی را در کنار هم داشته باشند. آشنایی با دنیای لذت بخش شیمی ، ایجاد آزمایشگاه سیار شخصی ، آموزش به همراه رشد مهارتهای از قبیل مشاهده، آزمون وخطا ،  پیاده سازی ایده های ذهنی ،  افزایش خلاقیت و نوآوری از جمله اهداف این بسته آموزشی می باشد. بررسی جنبش ملکولی مواد ،  بررسی مبحث تصعید، تبخیر و میعان ، تقطیر آب ،  شناسایی گاز دی اکسید کربن و هیدروژن ،  شناسایی مواد نگهدارنده و ده ها آزمایش جذاب شیمی در این بسته نهفته شده است

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com