دپـارتمان هاي آموزشي نـادكو فـارس


دپارتمان شيمي

 برگزاری دوره های آموزشی و آزمایشگاهی شیمی

شرکت نادکو به منظور ارتقای آشنایی دانش آموزان با علوم و فناوری نانو و فراشیمی، زمینه سازی تحقیق و پژوهش دانش آموزی در این حوزه اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی نموده است. هیئت علمی نادکو با لحاظ کردن سیر آموخته های دانش آموزان در نظام آموزشی کشور اقدام به تدوین و تامین منابع مطالعاتی و محتوای آموزشی فارسی برای دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی اعم از دبستان، دوره اول و دوم متوسطه نموده اند.

در کنار موارد آموزشی تئوری و عملی به منظور درک عمیقتر موضوع مورد طرح، علاوه بر فیلم وسایل کمک آموزشی دیگر از جمله جورچین فلورین ها، بازیهای فکری بر پایه اطلاعات نانو و یک سری از محصولات نانو از جمله پارچه های ضد آب و جوراب های ضد بوی نانو و ساخت مواد شیمیایی شگفت انگیز در اختیار بچه ها قرار داده می شود. در پایان دوره نمایشگاهی از محصولات دوره با حضور والدین برگزار می شود.

در حال حاضر در شیمی در پایه دبستان دو کیت ( مخترع  يك و دو ) و در دوره اول متوسطه دو کیت ( جادوگر يك و دو) ، دوره دوم متوسطه دو کیت ( دانشمند يك و دو ) و همچنین دو کیت با موضوع مربوط با دوره آزمایشات کتاب ها در مقطع دوره اول و دوم متوسطه طراحی گردیده است.

كيت شيمي مخترع

كيت شيمي جادوگر

كيت شيمي دانشمند

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com