دپـارتمان هاي آموزشي نـادكو فـارس


كيت شيمي جادوگر

جادوگران شیمی قادر به انجام مجموعه ای از آزمایش های شیمی می باشند که به ظاهر نمایش های جادویی و اسرار آمیزی هستند. دانش پژوهان می توانند با انجام آزمایش های با ظاهری جذاب، توانایی های خودشان را بالا برده و پدیدكيت شيمي جادوگر نادكو های شیمی را با استفاده از این جادوها درک کنند. آشنایی با دنیای لذت بخش شیمی،ایجاد آزمایشگاه سیار شخصی ، آموزش به همراه رشد مهارتهای از قبیل مشاهده، آزمون و خطا ،پیاده سازی ایده های ذهنی ، افزایش خلاقیت و نوآوری ، آموزش حین بازی از جمله اهداف این بسته آموزشی می باشد. دانش پژوهان با استفاده از این بسته می توانند آب را به شیر تبدیل کنند، طلای مذاب، درخت برفی، آتشفشان و ده های جادوی دیگر بدون نیاز به آزمایشگاه حرفه ای انجام دهند.

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com