دپـارتمان هاي آموزشي نـادكو فـارس


كيت شيمي دانشمند

با توجه به محتویات این مجموعه، دانش آموزان با علم شیمی آشنا شده و انجام آزمایش های سرگرم کننده و جذاب باعث افزایش خلاقیت ذهنی و علاقمندی دانش پژوهان به شیمی می شود. وجه تمایز فعالیت های این مجموعه نسبت به سایركيت شيمي دانشمند نادكو مجموعه ها بازگویی مفاهیم خشک و بی روح علمی به صورت عملی، انجام تجارب علمی، بالا بردن قدرت خلاقیت در دانش پژوهان و پیاده سازی ایده های ذهنی. بررسی اثر گرما بر مایعات، رشد باکتری ها بر گیاهان، ساخت کریستال های زیبا و درخشان، شناسایی اسید و باز خانگی، ساخت قطب نما و دماسنج، ساخت فسیل ازجمله فعالیت های پژوهشی دانش آموزان به وسیله این بسته آموزشی می باشد. دوره های مرتبط با این بسته تدوین شده و در مدارس سطح کشور در حال اجرا می باشد.

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com