مـسابقات كـشوري نـادكـاپ


چـهارمـين دوره مـسابـقات نـوآوري و ابـتكارات دانـش آمـوزي كـشور( نادكاپ 4 ) - اسـفند 87 - شـيراز

چهارمين دوره مسابقات رباتيك دانش آموزي كشور، با حضور 84 تیم دانش آموزی در تاریخ 7 اسفند ماه سال 1387 در سالن دبيرستان ناصريان در شيراز برگزار گردید.

این دوره از رقابتها در رشته‌های رقابتی رباتهای جنگجو، رباتهای فوتبالیست ، رباتهای نوریاب ، رباتهای مسیریاب هوشمند، رباتهای حل ماز و بخش نمایشگاهی برگزار شد. برگزار کننده این مسابقات انجمن رباتيك نوين و پزوهشسراي رازي شيراز بود.

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com