مـسابقات كـشوري نـادكـاپ


دهـمين دوره مـسابـقات نـوآوري و ابـتكارات دانـش آمـوزي كـشور ( نادكاپ 10 )- اسفند 89 - تهران

خوب بالاخره مسابقات دهم ، هم با همکاری فرهنگسرای آی تی تهران برگزار شد. امیدواریم دوستان کم و کسری ها را به بزرگواری خود ببخشند و از این دوره هم فقط خاطرات خوب را در ذهن هایشان نگه دارند.

از نظر آماری، این دوره از مسابقات رکورد مسابقات رباتیک دانش آموزی را در ایران شکست، 640 تیم  و حدود 1000 دانش آموز با احتساب همراهان و میهمانان در حدود 1500 نفر در مسابقات شرکت کردند و در 18رشته با هم به رقابت برخاستند 55 تیم مقام کسب کردند و 9 تیم هم لوح یادبود گرفتند

تمامی بخش های خبری جمعه و شنبه این واقعه علمی را گزارش کردند و با مسئولین برگزاری و دانش آموزان مصاحبه داشتند. از جمله میهمانان و بازدید کنندگان هم میتوان به مسئولین سازمان فرهنگی و هنری شهرداری، مسئولین سابق و فعلی دبیرستان علامه حلی تهران ( آقای عمویی، آقای جعفری و آقای دائمی)، مسئولین سابق و فعلی سازمان پرورش استعداد های درخشان ( آقای آشتیانی و آقای غفاری) و مسئولین آموزش و پرورش... اشاره کرد. برای اهدا جوایز هم علاوه بر مدیران فرهنگی و هنری شهرداری تهران و مدیر عامل نادکو، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پرورش استعداد های درخشان، آقای غفاری بر روی سن رفتند و از برگزیدگان تقدیر نمودند.

البته سالن اختتامیه خیلی کوچک بود و تعداد قهرمانان هم ماشالله خیلی زیاد بود، برای همین مراسم در سالن کناری هم به صورت زنده پخش میشد و دم در هم تدابیر خاص(!) برگزار میگردید... درسته که الان خاطره شده اما اون موقع روی اعصاب همه رفته بود!!

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com