مـسابقات كـشوري نـادكـاپ


ليست نفرات برتر دانش آموزان شيراز در نادكاپ شريف

 

ليست اسامي دانش آموزان منتخب چهاردهمين دوره مسابقات نوآوري و ابتكارات دانش آموزي دانشگاه صنعتي شريف ، 10 و 11 اسفندماه 1391

 

 

رديف

نام و نام خانوادگي

مقام

مدرسه

1

پيام فكور زيبا

مقام اول فوتباليست ابتدايي

هوشمند وصال

ناحيه 2

2

عليرضا عارف زاده

مقام سوم فوتباليست ابتدايي

معارف 2

ناحيه 2

ستايش عارف زاده

نياكوثري 2

ناحيه 1

ياشار نعمتي

احسان

ناحيه 1

3

كيارش اتحادپور

مقام با اخلاق ترين تيم فوتباليست ابتدايي

خاتم النبياء

ناحيه 1

4

حسين خرمي

مقام تيم فني جنگجو ابتدايي

نبوت

ناحيه 1

5

علي دهقانيان

مقام با اخلاق ترين تيم جنگوي ابتدايي

خاكراي يك

ناحيه 1

6

احمد رضا عبدالهي

مقام اول آتش نشان راهنمایی

دكتر سعادت

ناحيه 2

7

امير زارع

مقام دوم آتش نشان راهنمایی

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

ايليا دهسروي

احسان

ناحيه 1

8

اميررضا دبيري

مقام سوم آتش نشان راهنمایی

احسان

ناحيه 1

9

احمد رضا عبدالهي

مقام اول فوتباليست راهنمایی

دكتر سعادت

ناحيه 2

10

ايليا دهسروي

مقام سوم جنگجو راهنمايي

احسان

ناحيه 1

علي دهسروي ( مربي )

احسان

ناحيه 1

11

مازيار صادق پور

مقام فني ترين تيم رالي راهنمايي

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 4

پوريا شيرازي نيا

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 4

12

خشايار فتحي نژاد

مقام اول آتشنشان دبيرستان

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

فرشاد هاديانفرد

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

طاها علي آبادي

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

13

مريم نوري پور

مقام دوم آتشنشان دبيرستان

دبيرستان ايمان

ناحيه 1

مريم پور بهمن

شهداي والفجر

ناحيه 1

14

اميرعلي رخساري

مقام اول مين ياب دبيرستان

دبيرستان توحيدي

ناحيه 1

سبحان زهرايي

دبيرستان توحيدي

ناحيه 1

مصطفي رحيمي

علوم پزشكي

ناحيه 2

15

سروش مرشدي

مقام اول تعقيب خط مغناطيسي

دبيرستان

احسان

ناحيه 1

محمدحسين موسوي

تفضلي يك

ناحيه 2

حسام حيدري

تيزهوشان يادگار ولايت

16

محمد احسان ميرزابيگي

مقام اول انباردار دبيرستان

رسا

ناحيه 2

علي دهسروي

احسان

ناحيه 1

17

ارمين منصف

مقام دوم انباردار دبيرستان

دبیرستان البرز

ناحيه 2

امير مسعود لطفي پور

دبیرستان البرز

ناحيه 2

عليرضا دادور

دبیرستان البرز

ناحيه 2

18

آرمين اميدوار

مقام سوم جنگجو دبيرستان

علوم پزشكي

ناحيه 2

19

عارف هاشمي

مقام فني ترين تيم ميكروموس دبيرستان

معارف 3

ناحيه 1

20

برديا خسروي

مقام اول زيست شناسي

تشريح

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

علي جوياني

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

اميراشرف گنجويي

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

21

هليا آريا پور

مقام دوم زيست شناسي

تشريح

فرزانگان

ناحيه 2

زهرا رستمي

فرزانگان

ناحيه 2

22

امير چاروسايي

مقام دوم زيست شناسي

جراحي

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

محمدحسين رحماني

مقام دوم زيست شناسي

جراحي

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

23

فرشاد هاديانفرد

مقام چهارم زيست شناسي

جراحي

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

اميرعلي خسروي

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

ميلاد كيانيان

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

24

خشايار فتحي نژاد

مقام چهارم جنگجو دبيرستان

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

سينا غلامي

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

فرشاد هاديانفرد

تيزهوشان دستغيب

ناحيه 2

 

 

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com