مـسابقات كـشوري نـادكـاپ


کسب 16 مقام در شانزدهمین دوره مسابقات كشوري نادكاپ شريف به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف و كسب سهميه حضور در مسابقات بین المللی امارات متحده عربی توسط دانش آموزان نخبه شيرازي

کسب 16 مقام در شانزدهمین دوره مسابقات كشوري نادكاپ شريف ( نادكاپ 16 ) به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف و كسب سهميه حضور در مسابقات بین المللی امارات متحده عربی توسط دانش آموزان نخبه شيرازي

شانزدهمين دوره مسابقات دانش آموزي نادكاپ (نوآوري و ابتكارات دانش آموزي) شريف روز جمعه با معرفي ۹۶ تيم برگزيده به كار خود پايان داد.

دبير اجرايي اين دوره از مسابقات نادكاپ شريف در مراسم اختتاميه اين مسابقات اظهار داشت: تعداد هزار و ۲۴۲ تيم رشته از ۶۸شهر كشور در اين دوره از مسابقات شركت كردند.

هادي اسماعيلي تعداد دانش آموزان شركت كننده در اين مسابقات را دوهزار و ۱۲۸نفر دختر و پسر از مقاطع ابتدايي، راهنمايي و دبيرستان عنوان كرد و گفت: اين دانش آموزان در پنج رشته رباتيك، هوافضا، نانوشيمي، زيست شناسي و نجوم طي دو روز گذشته با يكديگر به رقابت پرداختند.

براساس اين گزارش، در مراسم اختتاميه شانزدهمين دوره مسابقات نادكاپ شريف كه با حضور دكتر حسين شجاعي معاون وزير آموزش و پرورش، دكتر سيد فتاح حسيني رييس انجمن موسسات آموزش و پرورش استان آذزبايجان غربي، جمعي از مسوولان دانشگاه صنعتي شريف و يك هيات شش نفره از آموزش و پرورش كردستان عراق در دانشگاه صنعتي شريف برگزار شد، ۹۶ تيم در ۳۲ رشته مسابقه به عنوان برگزيده نهايي اين دوره از مسابقات معرفي و تقدير شدند.

به تيم هاي برگزيده به ترتيب اول تا سوم كارت شركت در مسابقات رباتيك بين المللي امارات متحده عربي به ميزان ۵۰ ، ۴۰ و ۳۰ درصد تخفيف، بن شركت در تورهاي علمي در استان هاي مختلف كشور به ميزان ۲۵، ۲۰ و ۱۵ درصد تخفيف و مبالغي نقدي اهدا شد.

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com