مـسابقات كـشوري نـادكـاپ


شـشمين دوره مـسابـقات نـوآوري و ابـتكارات دانـش آمـوزي كـشور ( نادكاپ 6 ) – مرداد 88 - شيراز

مسابقات نادکاپ شيراز در تاريخ 16 مرداد 1388 با حضور بیش از 350 دانش آموز خلاق از شهر­های شيراز، تهران، اصفهان، اهواز، كرج، اردبيل و طبس برگزار شد، كه از شيراز مدارس ابتدايي و راهنمايي احسان، راهنمايي و دبيرستان علوم پزشكي، دبيرستان طوبي، دبيرستان توحيد، ابتدايي مهرتابان، پژوهشسراهاي ناحيه 1،2و4 و اعضاي انجمن رباتيك نوين شركت داشته­اند. این مسابقات در 7 رشته تعقیب خط و نور پيشرفته، جنگ ربات­های سبک وزن، جنگ ربات­های سنگین وزن، روبور، فوتباليست، شبيه سازي فوتبال و نمايشگاهي، از ساعت 8:30 صبح تا7:30 شب در سالن ورزشی دانشگاه صنعتي شيراز در شهرك صنعتي شيراز برگزار گردید.

در این مراسم نیز برخي ار مسئولين آموزش و پرورش شيراز، شركت نادكو، دانشگاه صنعتي شيراز و همچنين صدا و سيما در سالن حضور یافتند و از مراحل کار بازدید کرد.

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com