مـسابقات كـشوري نـادكـاپ


هفدهمين دوره مـسابـقات نـوآوري و ابـتكارات دانـش آمـوزي كـشور ( نادكاپ 17 ) – 7 شهريورماه 93 – ساري

رییس شورای سیاستگذاری هفدهمین مسابقات نوآوری و ابتکارات دانش آموزی کشور در حاشیه برگزاری این رقابتها به خبرنگار ایرنا گفت : این مسابقات با حضور 370 تیم دانش آموزی در محل دانشگاه آزاد اسلامی ساری به مدت یک روز در حال برگزاری است.

علی معتمد زادگان به حضور دانش آموزان دختر و پسر از مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در مسابقات نادکاپ اشاره کرد و گفت : رقابت دانش آموزان به صورت مسابقات عملی است که در رشته های علوم پایه شامل زیست شناسی ، نجوم و شیمی و رشته های دانش های نوین شامل رباتیک ، نانو شیمی ، مزرعه فکر (خلاقیت ) در گروههای مسابقه ای برگزار می شود.

وی افزود : تیم های شرکت کننده در ا ین جشنواره شامل یک تا سه دانش آموز است.

رییس پارک علم و فناوری مازندران ادامه داد : این جشنواره که با همکاری استانداری ، پارک علم و فناوری ، کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آموزش و پرورش مازندران، شرکت لذت الکترونیک یکی از شرکتهای دانش بنیان پارک فناوری استان برگزار می شود محلی برای رقابت دانش آموزان مبتکر و مخترع است.

به گفته وی ،مراسم اختتامیه و معرفی رتبه های اول تا سوم گروههای رقابتی هفدهمین مسابقات نادکاپ ساری عصر امروز (جمعه) هفتم شهریور ماه با حضور مسئولان کشوری و استانی در ساری برگزار خواهد ش

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com