مـسابقات كـشوري نـادكـاپ


بيست و یکمین دوره مسابقات كشوري نادكاپ شريف به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف - 3 شهریورماه 96

رقابت علمی بیش از هزار دانش آموز ایرانی در دانشگاه صنعتی شریف

بیست و یکمین مسابقات و جشنواره ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی دانشگاه صنعتی شریف (نادکاپ شریف) به منظور شناسایی و هدایت استعدادهای دانش آموزان، پرورش خلاقیت و نوآوری ایشان، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در آنان و تقویت هویت ملی و فرهنگی با تاکید بر کشف نیازسنجی و توانمندی های علمی و عملی داخلی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد

به گزارش روابط عمومی؛ بیست و یکمین دوره ی مسابقات و جشنواره ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی (نادکاپ) ، با حضور بیش از هزار دانش آموز، امروز سوم شهریورماه 1396در محل سالن تربیت بدنی استاد جباری دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

بر اساس این گزارش؛ دانش آموزان در رشته های نانو، رباتیک و میکروالکترونیک، هوافضا، زیست فناوری، نجوم، طراحی سه بعدی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

این جشنواره که بزرگترین فستیوال دانش آموزی کشور در حوزه علوم نوین با رویکرد STEAM و PBL است با حضور بیش از هزار دانش آموز از ۱۰۰ شهر کشور در بیش از ۲۵بخش متنوع در تمامی مقاطع تحصیلی برگزار شد.
خاطر نشان می شود: این مسابقات با هدف شناسایی و هدایت استعدادهای دانش آموزان، پرورش خلاقیت و نوآوری ایشان، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در آنان و تقویت هویت ملی و فرهنگی با تاکید بر کشف نیازسنجی و توانمندی های علمی و عملی داخلی با حضور دانش آموزانی در تمامی مقاطع برگزار گردید.

از ویژگی های این مسابقه می توان به؛ رفع نیازهای بالادستی کشور بر اساس طراحی رشته ها به صورت ساده سازی شده و پوشش سریع ترین پیشرفت های علمی روز دنیا از طریق این مسابقه اشاره کرد.

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com