مـسابقات كـشوري نـادكـاپ


بيست و دومین دوره مسابقات كشوري نادكاپ شريف به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف - 10 و 11 اسفندماه 96

بیست و دومین مسابقات و جشنواره ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی با شرکت بیش از 3000 دانش آموز در دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف ؛ بیست و دومین مسابقات و جشنواره ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی دانشگاه صنعتی شریف (نادکاپ شریف) با حضور بیش از 3000دانش آموز در قالب 1000 تیم دانش آموزی، از امروز پنج شنبه 10 اسفندماه 96 در دانشگاه صنعتی شریف آغاز به کار کرد.
این مسابقات به منظور شناسایی و هدایت استعداد های دانش آموزان، پرورش خلاقیت و نوآوری ایشان، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در آنان و تقویت هویت ملی و فرهنگی با تاکید بر کشف نیازسنجی و توانمندیهای علمی و عملی داخلی، در تجربه یک کار گروهی شیرین از امروز 10 اسفندماه در دانشگاه صنعتی شریف آغاز و تا فردا 11 اسفندماه 96 ادامه خواهد داشت.

گفتنی است؛ این مسابقات در رشته های رباتیک (آتش نشان، فوتبالیست، جنگجو، پارک نوری، تعقیب و گریز رالی، انباردار، بازوهای رباتیک، فرهنگ ترافیک، ماز، مدیریت بحران، تعقیب خط، شی جمع کن مغناطیسی، ترابری استاراتژیک، جابه جایی توپ ها اورانیوم، خانه دار) ، هوافضا (گلایدر بدون سازه و سازه دار، هاورکرافت، پهباد عمود پرواز) ، علوم پایه (نانو شیمی، زیست فناوری)، نجوم، چرتکه، ماشین های سوخت شیمیایی (کمیکار)، المپیاد بازی های خلاق، طراحی و شبیه سازی سه بعدی و برنامه نویسی اندروید در حال برگزاری می باشد.

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com