اخـبـار ويـژه


دريافت بورسيه تحصيلي دانشگاه ولنگونگ استرالیا در نادکاپ 12 تهران

دوازدهمين دوره مسابقات نوآوري و ابتكارات دانش آموزی ( نادكاپ 12 )، با حضور بيش از 1100 تیم دانش آموزی از 30 استان كشور در تاریخ 4 و 5 اسفند ماه 90 در سالن كانون فرهنگي و پرورشي كودكان در خيابان حجاب تهران برگزار گردید.

این دوره از رقابتها در رشته‌های رقابتی رباتهای جنگجو، رباتهای فوتبالیست ، رباتهای مسیریاب هوشمند، ، رباتهای ميكروموس ، رباتهای آتشنشان ، رباتهای مين ياب ، رباتهای دونده ، رباتهای حل ماز و بخش خلاقيت و نوآوري و .................. برگزار شد. برگزار کننده این مسابقات اتحاديه انجمن هاي اسلامي ، موسسه آينده سازان ، كانون فرهنگي و پرورشي كودكان ، شركت نادكو و .......... بود،

از نکات خاص این مسابقات میتوان به دو روزه بودن مسابقه و حضور عزيزاني همچون پدر شهيد مصطفي احمدي روشن و دكتر ارومچيان ( معاون آموزشي دانشگاه ولنگونگ استراليا ) و دكتر يوسفي كما ( از دانشگاه تهران ) و مهندس قمرزاده ( نماينده اتحاديه انجمن اسلامي و مديرعامل آينده سازان ) و اشاره كرد .

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com