مـسابقات كـشوري نـادكـاپ


هـشتمين دوره مـسابـقات نـوآوري و ابـتكارات دانـش آمـوزي كـشور ( نادكاپ 8 )- اسفند 88 - اصفهان

بعد از 4 ماه از مسابقه نادکاپ کشوری هفتم در تهران، اینبار اصفهان میزبان این همایش بزرگ علمیآموزشی دانش آموزان کشور بود. مسابقات نادکاپ مثل تمام دفعات گذشته خود با شور و هیجان بسیار و البته همراه با بی نظمی ها و شلوغ کاری های مخصوص دانش آموزان برگزار شد.

در این نادکاپ 14 رشته ی مسابقه ای برای سطوح سنی و رباتهای مختلف برگزار شد و 430 تیم دانش آموزی از 23 استان کشور در آن شرکت کرده بودند.در این مسابقات حضور شبکه استانی اصفهان، شبکه خبر، اخبار جوانه ها، شبکه خبری اینترنتی دوبی اسپرت و حتی خبرنگار 20:30 بسیار جلب توجه میکرد.از نکات خاص این مسابقات میتوان به دو روزه بودن مسابقه و اسکان در اردوگاه زیبای شهید بهشتی شهر اصفهان و همچنین هوای بسیار مطبوع اسفند ماه اشاره کرد. البته مثل همیشه مشکلاتی برای پذیرش و اسکان برخی از تیم ها پیش آمد و برخی از مسابقات هم با تاخیر زمانی یکی دو ساعته شروع شد که مسئولین برگزاری قول برطرف شدن این مشکلات برای نادکاپ نهم را داده اند.

حمایت کنندگان این دوره سازمان دانش آموزی استان اصفهان، انجمن صنفی رایانه استان، موسسه تبیان بودند.

 

آدرس :

 شيراز ، خيابان مشيرفاطمي ، روبروي كوچه دو ( حد فاصل پاساژ قائم و بيمارستان شهريار )، جنب كافه كتاب بهبودي ، طبقه سوم

 ساعت كار انجمن :

هر روز از ساعت 30 : 8 الي 17

 تلفكس :

 071-32358354

پست الكترونيك :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف آموزشی نادکو

اصلی ترین هدف گروه آموزشی نادکو پرورش خلاقیت و جهت دادن به آموزش های مبتنی بر خلاقیت است. ما بر این باور هستیم که   "آموزش حین بازی"  و   " آزمایش حین آموزش  " نتایج بسیار اثر بخش‌تری نسبت به آموزش بدون فعالیت جنبی دارند

موضوع آموزش

از نظر گروه آموزشی نادکو "موضوع آموزش" برای جهت دادن به خلاقیت به ذات خود موضوع حائز اهمیت اساسی است. برای مثال موضوع روبوتیک به علت  "نو بودن و به روز بودن"،  "تشویق کار گروهی  "، " امکان برگزاری مسابقات و جشنواره های پر شور و هیجان‌انگیز " ، "وجود جو علمی روبوتیک در سطح کشور " و یکی از بهترین موضوعات برای تشویق خلاقیت کودکان سنین راهنمایی و دبیرستان است. در ضمن این رشته در ذات آکادمیک خود نیز به علت مرکب بودن از سه رشته کامپیوتر، مکانیک والکترونیک، رشته ای خلاقه به حساب می‌آید.

انجمن رباتيك نوين - شيراز
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com